47. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Parkrészlet Kecskeméten (Kecskeméti Kaszinó kert), 1911-1912
167

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Parkrészlet Kecskeméten (Kecskeméti Kaszinó kert), 1911-1912

Olaj, papír, 42,5x55 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla Kecskemét
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA: •Iványi-Grünwald Béla festményeinek és Magyar műgyűjtemények be mutatása. I. Dr. Sonnenfeld Zsigmond gyűjteményéből. Ernst Múzeum, Budapest, 1913. KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: •Magyar Vadak Párizst

39

Balatoni nyár

Kikiáltási ár: 550 000 Ft