43. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Parkrészlet padokkal, 1908  (Napos fenyők a nagybányai ligetben)
134

Ferenczy Károly (1862-1917)

Parkrészlet padokkal, 1908 (Napos fenyők a nagybányai ligetben)

Olaj, vászon, 73,5x84,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 38. aukció, 75. tétel Proveniencia: •1934-ben Dr. Dalnoky Béláné sz. Kohner Alice gyűjteményében (Ferenczy Valér alapján), majd Hidas László és Völgyesi Ferenc tulajdonában Kiállítva: •MIÉNK II., Nemz