Időzített online grafikai aukció
Pap Géza
48

Pap Géza (1883-1961)

Pásztó, 1934

Gouache, akvarell, papír, 54 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Pap 1934 jul. Pásztó
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft