32. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Patakba lépő, Öltözködő lány
146

Neogrády Antal (1861-1942)

Patakba lépő, Öltözködő lány

Olaj, papír, 37x30,5 cm és 37x30 cm
Jelezve balra lent: Neogrády, Jelezve jobbra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft