62. aukció
Patkó Károly életkép
145

Patkó Károly (1895-1941)

Pataknál, 1924

Olaj, papírlemez, 49,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1924
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft

10

Patkó Károly (1895-1941)

Trabucco

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
99

Patkó Károly (1895-1941)

Téglagyár

Kikiáltási ár: 800 000 Ft