16. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Patakparti házak
108

Mészöly Géza (1844-1887)

Patakparti házak

Olaj, vászon, 30,5x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: MG
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft

48

Mészöly Géza (1844-1887)

Késő délután

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft