70. Őszi Aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Patakparton
13

Ligeti Antal (1823-1890)

Patakparton

Olaj, vászon, 26,5 x 37,5 cm
Jelezve balra lent: Ligeti A.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft