4. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Patakparton, 1914
69

Pór Bertalan (1880-1964)

Patakparton, 1914

Olaj, vászon, kartonon, 40x49 cm
Jelezve balra lent: Pór 1914
Kikiáltási ár: 650 000 Ft