12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Harasztÿ István objekt kortárs aukció
9

Harasztÿ István (1934-2022)

Patika, 2005

Olaj, üveg, farost, 49 x 34 cm
Jelezve középen lent: "Édeske" 2005
Jelezve jobbra lent: Harasztÿ 2005
Hátoldalon autográf felirat: Szeretettel és tisztelettel szülinapja alkalmából! Édeske Bp Harasztÿ 2005
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

68

Harasztÿ István (1934-2022)

Kompozíció, 2001

Kikiáltási ár: 750 000 Ft