36. aukció
Korb Erzsébet (1899-1925) Pécsi József arcképe, 1923 körül
124

Korb Erzsébet (1899-1925)

Pécsi József arcképe, 1923 körül

Olaj, vászon, 83,5x63,5 cm
Jelezve balra lent: Korb
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-Négy magyar festőnő. Feszty Masa, Korb Erzsébet, Szemere Lenke és Székely Kovács Olga kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1927. március, katalógus: 146.KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-Korb Erzsébet. Qualitas Galéria, Budapest,