Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Pekáry István: Tengerparti látkép
18

Pekáry István (1905-1981)

Tengerparti látkép

Olaj, vászon, 100 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry