Private Sale
Fajó János (1937-2018) Pepe (1,2,3, három és fél), 1998
12

Fajó János (1937-2018)

Pepe (1,2,3, három és fél), 1998

Olaj, fa, 104,5x72,5 cm
Jelezve hátoldalon: Fajó J Pepe 1, 2, 3 három és fél (Pepe) 104,5x72,5 cm 1998 olaj, fa Ém.SZ. 854