46. aukció
Vaszary János Pesaro Olaszország strandkép fürdőzők tengerpart
33

Pesaroi fürdőzők

Olaj, vászon, 47x62,5 cm
Hátoldalon: Ez a kép férjem műve. Özv. Vaszary Jánosné, Vaszary János hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

6

Fekvő akt

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
12

Adriai fürdőzők

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
45

Révész Klára arcképe

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
74

Hölgy virágos ruhában

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
157

Hölgy kalapban

Kikiáltási ár: 480 000 Ft