10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Bartl József (1932-2013) Pettyezett
5

Bartl József (1932-2013)

Pettyezett "23", 1992

Olaj, vászon, 60 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 92
Jelezve hátoldalon: Pettyezett "23" Bartl 92
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

129

Bartl József (1932-2013)

Emlékek, 1980

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft