66. aukció (2021. június)
Rippl-Rónai József (1861-1927) Piacsek bácsi a Niklay lányokkal, 1908 nyár
86

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Piacsek bácsi a Niklay lányokkal, 1908 nyár

Olaj, papírlemez, 60 x 92, 5 cm
Jelezve jobbra fent: Rónai
Kikiáltási ár: 100 000 000 Ft
Becsérték: 200 000 000 - 260 000 000 Ft

¦ Vágó József építész gyűjteménye

¦ M.I.É.N.K II. kiállítása, Nemzeti Szalon, Budapest, 1909. február-március, katalógus: 132.

Kiállítva és reprodukálva:

¦ A magyar festészet rejtőzködő csodái II.

Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004. október 16. – november 13. 209. oldal

¦ A M.I.É.N.K kiállítása. Vasárnapi Újság, 1909. február 29. 175. oldal