24. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Piactér, 1910 körül
68

Kádár Béla (1877-1956)

Piactér, 1910 körül

Olaj, papír, 36x48 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft

164

Kádár Béla (1877-1956)

Szabin nők elrablása, 1912

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
170

Kádár Béla (1877-1956)

Virág és gyümölcs

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft