39. aukció
Vaszary János kert Tata villa
41

Pihenő a kertben, 1935 körül

Olaj, vászon, 63 x 82 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 26 000 000 - 35 000 000 Ft

91

Csendélet, 1930-as évek

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
120

Vetkőző akt

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft