28. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Pipás csendélet (Bögrés csendélet), 1930
65

Berény Róbert (1887-1953)

Pipás csendélet (Bögrés csendélet), 1930

Olaj, vászon, 88x74 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

Proveiencia: -egykor Fruchter Lajos gyűjteményében Reprodukálva: -Péter András: Fruchter Lajos gyűjteménye.Magyar Művészet, 1931, 102.