44. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Pipás csendélet
161

Berény Róbert (1887-1953)

Pipás csendélet

Olaj, vászon, 88x74 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Proveniencia: -egykor Fruchter Lajos gyűjteményében Reprodukálva: -Péter András: Fruchter Lajos gyűjteménye.Magyar Művészet, 1931 , 102.