57. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Piros ruhás nő zöld szobában (Reggeli), 1928 körül
84

Berény Róbert (1887-1953)

Piros ruhás nő zöld szobában (Reggeli), 1928 körül

Olaj, vászon, 88,5x67 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ Festők, múzsák, szerelmek. Kieselbach Galéria, Budapest, 2016. november 3-27. Reprodukálva: ‣ Modern Magyar Festészet 1919-1964. Szerk: Kieselbach Tamás, Kieselbach Galéria, Budapest, 2004. 545. kép ‣ Barki Gergely: Beré

145

Berény Róbert (1887-1953)

Tájkép

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft