12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Fajó János hard-edge piskótamotívum kortárs aukció
21

Fajó János (1937-2018)

Piskóták III., 1973

Olaj, vászon, 100,5 x 187,5 cm
Jelezve vakrámán: Fajó J. Piskóták III. 1973. Fajó '73 ÉmSz: 282
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 24 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 282

18

Fajó János (1937-2018)

Cím nélkül, 1968

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
123

Fajó János (1937-2018)

Piskóta

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
124

Fajó János (1937-2018)

Fehér metszés, 1967-91

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
145

Fajó János (1937-2018)

Pepe (1, 2, 3 és fél), 1998

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft