8. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Place St. André des Arts, 1926.
22

Frank Frigyes (1890-1976)

Place St. André des Arts, 1926.

Olaj, vászon, 69x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

A művész sajátkezű felirata a vakrámán hátul fent: “Frank Frigyes Place St. André des Arts Paris (1926)”

15

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágcsendélet, 1971

Kikiáltási ár: 500 000 Ft