57. aukció
Tihanyi Lajos Pont St. Michel Párizs, bibliai téma
170

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Pont St. Michel, 1908 Hátoldalon: Ádám és Éva

Olaj, vászon, 55x65 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi Paris 08
Kikiáltási ár: 80 000 000 Ft
Becsérték: 150 000 000 - 200 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: ‣ A magyar festészet rejtőzködő csodái II. szerk: Virág Judit- Törő István. Virág Judit Galéria, Budapest, 2005. szeptember 10. – október 9. katalógus: 7. ‣ Magyar Vadak Párizstól Nagybányáig 190