57. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Pont St. Michel, 1926
140

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Pont St. Michel, 1926

Olaj, vászon, 65,5x53 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 926
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: ‣ Párizs–Budapest. Képzőművészeti kapcsolatok Párizs és Budapest között. Virág Judit Galéria, Budapest, 2017. október 27. – november 26. 112. oldal

21

Tájkép

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
33

Csendélet

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft