54. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Ponte Cestio (Olasz város, Róma)
93

Szőnyi István (1894-1960)

Ponte Cestio (Olasz város, Róma)

Olaj, vászon, 54x67,5 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 16 000 000 Ft

21

Szőnyi István (1894-1960)

Borsószedők, 1952

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
31

Szőnyi István (1894-1960)

Várakozók a Dunaparton

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft