63. aukció
Ádám Zoltán (1959-) Porolás, 1986
38

Ádám Zoltán (1959)

Porolás, 1986

Olaj, vászon, 142,5x145,5 cm
Jelezve hátoldalon: Ádám Zoltán 1986 'Porolás'
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft