9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Ujházi Péter (1940) Porond, 2006
17

Ujházi Péter (1940)

Porond, 2006

Olaj, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve középen lent: UJH 06
Jelezve hátoldalon: Ujházi Péter 2006 "Porond" 100 x 100 olaj, vászon
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

  • Nagy T. Katalin (szerk.): Ujházi Péter munkák I. 1966-2010., 226. oldal, 554. kép

112

Ujházi Péter (1940)

Liftek, 2004

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft