15. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Poros út I.
50

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Poros út I.

Olaj, fa, 77x117,5 cm
Jelezve balra lent: M. de Munkácsy
Kikiáltási ár: 75 000 000 Ft