71. Aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Prága, 1928
32

Orbán Dezső (1884-1987)

Prága, 1928

Olaj, fa, 40 x 50 cm
Jelezve balra lent és hátoldalon: Orbán Praha 1928.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ A Munkácsy-Céh Első Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1928. november, (kat.: 120. Prága külvárosa, vagy 122. Eső után címmel)