72. Tavaszi aukció
Anna Margit
7

Anna Margit (1913-1991)

Prométeusz, 1965

Olaj, vászon, 40,5 x 26 cm
Jelezve balra lent: Anna M
Hátoldalon: PROMÉTEUSZ II. 1965 2/65
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 2/65

KIÁLLÍTVA:
– Anna Margit. Vaszary Képtár, Kaposvár, 2009, kat.: R. 61. sz. 90

REPRODUKÁLVA:
– Az Antal-Lusztig Gyűjtemény I. Barcsay, Vajda, Korniss, Anna, Bálint. Déri Múzeum, Debrecen, 2018, 485. oldal, 68. kép

145

Anna Margit (1913-1991)

Múzsa II., 1974

Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft