70. Őszi Aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Provence, 1934
25

Czigány Dezső (1883-1938)

Provence, 1934

Olaj, vászon, 73 x 60 cm
Jelezve balra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft