68. Aukció
Fenyő György (1904-1978) Provence-i ház
14

Fenyő György (1904-1978)

Provence-i ház

Olaj, vászon, 70 x 80,5 cm
Hátoldalon: Fenyő György hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft