12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Gábor Áron kortárs aukció
144

Gábor Áron (1954)

Puha bíbor, 2011

Olaj, vászon, 80 x 110 cm
Jelezve hátoldalon: Gábor Áron "PUHA BIBOR" 90x110 cm 2011 (olaj, vászon)
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Gábor Áron: Fény labirintus Light Labyrinth. Mai Magyar Képzőművészet 14., Faur Zsófi Galéria és Könykiadó, 2013, 21. oldal