5. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Pusztai fergeteg, 1858
194

Lotz Károly (1833-1904)

Pusztai fergeteg, 1858

Olaj, vászon, 116x190 cm
Jelezve jobbra lent: Festette Lotz K. 858
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

Védett

66

Lotz Károly (1833-1904)

Fürdés előtt

Kikiáltási ár: 800 000 Ft