9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
El Kazovszkij (1950-2008) Quartett III., 1982
15

El Kazovszkij (1950-2008)

Quartett III., 1982

Olaj, karton, 75 x 53 cm
Jelezve hátoldalon: el Kazovszkij 1982 "Quartett" III.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft