Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Radák Eszter: A hős, a bátor, a vakmerő, 2012
20

Radák Eszter (1971-)

A hős, a bátor, a vakmerő, 2012

Olaj, vászon, 100 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Radák 2012