65. aukció (2020. december)
Vaszary János csendélet expresszionizmus
193

Reggelizőasztal, 1918

Olaj, vászon, 62,2x79,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J 1918
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

84

Macska

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft