25. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Régi kert Veronában, 1908 (Veronai kert)
191

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Régi kert Veronában, 1908 (Veronai kert)

Olaj, karton, 48x63 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy Verona 1908 hátoldalán: "September vége", Jelezve hátoldalon: "1911 szeptember vége, Verona"
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft

121

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Tájkép kolostorral

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft