10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Koncz Béla (1925-2002) Régi tárgyak II., 1967 körül
16

Koncz Béla (1925-2002)

Régi tárgyak II., 1967 körül

Olaj, vászon, farost, 80 x 60 cm
Jelezve balra lent: Koncz
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 850 000 Ft

140

Koncz Béla (1925-2002)

Folyamatábra I.

Kikiáltási ár: 550 000 Ft