Private Sale
Bak Imre (1939-) Rejtélyes analógiák, 2001
4

Bak Imre (1939-2022)

Rejtélyes analógiák, 2001

Akril, vászon, 50x35 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/ 2001 Rejtélyes analógiák

ELADVA