61. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Relatív paralel, 1979
147

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Relatív paralel, 1979

Olaj, vászon, 90x100 cm
Jelezve hátoldalon: 79/4 Gyarmathy Tihamér Relatív paralel, 1979
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft