61. aukció
A. Tóth Sándor (1904-1980) Rendez-vous, 1930
44

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Rendez-vous, 1930

Akvarell, ceruza, papír, 33,5x25 cm
Jelezve balra lent: A Tóth S
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Kiállítva :

¦ MAGYart. Párizsi Magyar Intézet, Párizs, 2001. november

¦ A . Tóth Sándor festőművész emlékkiállítása. Szombathelyi Képtár, Szombathely, 1994. február 12. – március 20. katalógus: szám nélkül

Reprodukálva :

¦ Tóth Gábor Sándor: A. Tóth Sándor Bábművész, festőművész, grafikus és tanár a Montparnasse-ról. Püski Kiadó, Budapest, 2000. 95. kép