10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Jakovits József 1909 - 1994 Részlet a tűzkerékből, 1965 körül
30

Jakovits József 1909 - 1994

Részlet a tűzkerékből, 1965 körül

Olaj, vászon, 147 x 72 cm
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft

137

Jakovits József 1909 - 1994

Sabbath

Kikiáltási ár: 600 000 Ft