12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Konok Tamás geometrikus absztrakt kortárs aukció
41

Konok Tamás (1930-2020)

Ritmischer accent (Mouvements linèaires), 1995

Akril, vászon, 130 x 130 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 1995/72 "Ritmischer accent." 130x130 cm acrl./toile.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 1995/72.

15

Konok Tamás (1930-2020)

Collage, 1970

Kikiáltási ár: 500 000 Ft