12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Győri Márton Rock and Roll kortárs aukció
33

Győri Márton (1979)

Rock and Roll festmény, 2008

Olaj, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve hátoldalon és vakrámán: Győri Márton 2008 Bp. "rock and Roll festmény" 100x100 cm olaj-vászon
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft