11. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Rokokó társaság, 1891 (Párizsi interieur, Szalonkép tanulmány)
58

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Rokokó társaság, 1891 (Párizsi interieur, Szalonkép tanulmány)

Olaj, vászon, 34x23 cm
Jelezve jobbra lent: „á Mme Ch Munkácsy Paris 891”
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft

Proveniencia: A szignó mellett olvasható ajánlás szerint a kép Madame Chaplin számára készült, tőle került a műkereskedelembe. Utolsó ismert tulajdonosa Vida Jenő. 1958-tól a Magyar Nemzeti Galéria letéti nyilvántartásában szerepelt L.U. 58.150-es számmal.