10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Barabás Márton (1952-) Római arctöredék levélkoszorúban, 1989
37

Barabás Márton (1952-)

Római arctöredék levélkoszorúban, 1989

Olaj, fa, 82 x 82 cm
Jelezve balra lent: Barabás M.
Jelezve hátoldalon: Barabás M. op. 210. Roman face-fragment in wreath of leaves 82 x 82 cm Római arctöredék levélkoszorúban, 1989.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

¦ egykor a művész tulajdonában
¦ Barabás Márton Életmű Kiállítása. Budapest, Műcsarnok, 2021. december 17. – 2022. február 13.
Kiállítva és reprodukálva:
¦ Avant-Garde and academism, The art of Barabás Márton = Avantgárd és akadémizmus. Barabás Márton művészete. Budapest, Dovin Művészeti Kft., 1990, kat.: 210., 92. oldal, 62. kép

76

Barabás Márton (1952-)

Bartók, 1979

Kikiáltási ár: 460 000 Ft