47. aukció
Lakner László (1936-) Rózsák, 1969
34

Lakner László (1936-)

Rózsák, 1969

Olaj, vászon, 100x80 cm (négy db 50x40 cm-es kép)
Jelezve jobbra lent: Lakner 969
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 500 000 - 9 000 000 Ft

(Jelen mű a Rózsák című 25 darabos alkotás részlete, négy darab – A teljes méret: 250 × 200 cm, 25 darab, darabonként 50 × 40 cm) PROVENIENCIA: •Baukunst Galerie tulajdona, Köln •Magángyűjtemény, Budapest KI