2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Lakner László (1936-) Rózsák
83

Lakner László (1936-)

Rózsák

Olaj, vászon, 4x50x40 cm
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

60

Lakner László (1936-)

Igazi rózsa helyett

Kikiáltási ár: 220 000 Ft