56. aukció (2017 október)
Ziffer Sándor (1880-1962) Rue Vaugirard, Kilátás az udvarra, 1910
158

Ziffer Sándor (1880-1962)

Rue Vaugirard, Kilátás az udvarra, 1910

Olaj, vászon, 77x60 cm
Jelezve balra lent: Paris 1910 Ziffer S.
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Proveniencia: A művész tulajdonában (1957)Később Krupiczer Antal szobrászművész tulajdonában Kiállítva:Salon des Indépendants, Párizs, 1911. katalógus: 64–56. (Vue dans Notre Cour címen) Ziffer Sándor gyűjteményes kiállítás

131

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybánya látképe, 1947

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft